Wspomnienie Św. Cecylii w naszej Parafii

W dniu 22 listopada Liturgia Kościoła wspomnienie św. Cecylię, która jest patronką chórzystów, lutników, muzyków, organistów i zespołów muzyczno-wokalnych.

Ten dzień w naszej parafii uczciliśmy bardzo wyjątkowo, poprzez uczestnictwo we Mszy Świętej wieczornej, po której wszystkie osoby śpiewające w naszej parafii wraz z rodzicami i z Ks. Proboszczem udały się na słodki poczęstunek do pobliskiej świetlicy we Włókach.

Następnego dnia schola młodzieżowo-dziecięca miło i przyjemnie spędziła czas, ponieważ wyjechała do kina Helios w Bydgoszczy na premierę filmu Kraina Lodu 2.

Dziękujemy Ks. Proboszczowi i wszystkim zaangażowanym za trud włożony w przygotowanie tego święta.

Schola
Składam serdeczne podziękowanie p. Pawłowi – organiście w naszej parafii, dzieciom i młodzieży śpiewającym w naszej scholi na czele z p. Anną i p. Romanem, wszystkim Psałterzystkom, p. Elżbiecie oraz każdemu, który swoim śpiewem upiększa liturgię w naszej parafii. „Kto śpiewa ten dwa razy się modli” – niech św. Cecylia wyprasza wszystkim potrzebne łaski.

Serdeczne WAM dziękuję i cieszę się że jesteście. Zapraszam WSZYSTKICH, którzy chcieliby się włączyć do wspólnego śpiewania.

Ks. Bartosz Wojtaszek – Wasz Proboszcz