Nabożeństwo o uzdrowienie i namaszczenie olejem św. Szarbela

Każdego 7-go dnia miesiąca o godz. 20.00 w kościele parafialnym

W naszej Parafii wprowadzamy comiesięczne nabożeństwo o uzdrowienie za wstawiennictwem św. Szarbela. Każdego 7-go dnia miesiąca zapraszamy na Msze św. o godz. 20.00 do kościoła parafialnego z nabożeństwem adoracyjnym o uzdrowienie duszy i ciała i namaszczeniem olejem Św. Szarbela.
Od godz. 19.00 możliwość spowiedzi, później Msza św. i Adoracja Najświętszego Sakramentu, Świadectwo uzdrowień, Różaniec św. i namaszczenie olejem św. Szarbela.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy. Proszę przekazać tę informację, szczególnie chorym i zmagającym się z cierpieniem i zaproszenie ich do naszej parafii na wspólną modlitwę. Tak wielu doświadczyło niesamowitych łask i uzdrowień modląc się do świętego Szarbela, niezwykłego mnicha z Libanu.
Serdecznie zapraszam

ks. Proboszcz

Życiorys Świętego Szarbela

Nowenna do Świętego Charbela