Wspomnienie Św. Marcina – ROGALE

W niedzielę 17 listopada z okazji wspomnienia św. Marcina, które przypadało 11 listopada mieliśmy okazję skosztować rogali, które dla całej naszej wspólnoty upiekła Pani Cyryla Szczepańska – mama ks. Roberta, a zarazem przyjaciela ks. Proboszcza.

Rogale zostały na zakończenie Mszy św. poświęcone przez ks. Proboszcza i rozdawane przy wyjściu z kościoła wszystkim dzieciom oraz obecnym na niedzielnej Eucharystii. Ta miła i smaczna niespodzianka sprawiła wiele radości nie tylko dzieciom, ale i również dorosłym.

Wyrażamy wdzięczność Pani Cyryli i bardzo dziękujemy za ten słodki podarunek. Mamy nadzieję, że w następnym roku też upiecze dla nas smaczne rogaliki, a może do Niej dołączą nasze Parafianki. Serdecznie dziękujemy i zapewniamy o naszej modlitwie.

Dzieciaki i wszyscy kosztujący rogale