Rekolekcje szkolne dla uczniów SP w Kozielcu

Wśród wielu radości odbyły się tegoroczne rekolekcje dla uczniów ze Szkoły Podstawowej w Kozielcu. Ks. Rekolekcjonista pragnął uświadomić wszystkim uczestnikom, że w każdej sytuacji naszego życia, szczególnie w tych trudnych momentach trzeba zawsze ufać Panu Bogu, dlatego tak często w kościele dało się słyszeć zawołanie: JEZU RATUJ! RATUJ!

Każdy ma swoją drogę życiową i nie można chcieć wchodzić w czyjeś „buty”, bo Pan Bóg zaplanował nasze życie i nie zostawia nas samych.

Niesamowita atmosfera, każdego dnia rekolekcji zakończonych Eucharystią sprawiała, że uczestnicy wśród wspólnych śpiewów, oklasków i radości uwielbiali Pana Boga i mam nadzieję dobrze przeżyli ten czas, który miał nas przygotować do Świąt Zmartwychwstania Pana Jezusa.

Mam nadzieję, że tegoroczne rekolekcje przyniosą w sercu i życiu uczestników dobre owoce. Serdecznie dziękuję ks. Markowi, wszystkim Uczestnikom, Katechetom, Nauczycielom i Rodzicom za te spotkania, a szczególne wyrazy podziękowania kieruję do p. Sławka – nauczyciela z SP w Kozielcu i wszystkim osobom śpiewającym za oprawę muzyczną, która dał wiele radości. 

Niech w serca pozostanie zawołanie „PANIE RATUJ!”

Wasz Proboszcz

Tegoroczne Rekolekcje szkolne głosił ks. Marek Januchowski