Koncert kolęd we Włókach

W jedynym w swoim rodzaju okresie świąt Bożego Narodzenia w naszym kościele parafialnym odbył się koncert kolęd i pastorałek przygotowany przez zespół działający przy naszej parafii. Chcieliśmy w ten sposób podkreślić wyjątkowy charakter świąt, a także umożliwić wspólny śpiew najpiękniejszych kolęd i pastorałek w gronie rodzinnym, poprzez transmisję na żywo.
Kolędy rzeczywiście posiadają szczególną moc. Sprawiają, że w cudowną noc Bożego Narodzenia nikt nie czuje się samotny. Wystarczy tylko zaśpiewać, że Bóg się narodził, Bóg zstąpił na Ziemię i już jest tu…w każdym z nas.

Koncert ten okazał się nie tylko prezentacją umiejętności muzycznych wykonawców zarówno tych młodszych, jak i tych nieco dojrzalszych, ale też niezapomnianą ucztą duchową. Cieszymy się, że mogliśmy kolędą uwielbiać narodzonego Boga.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy kolędowali razem z nami w swoich domach. Mamy nadzieję, że za rok będziemy mogli cieszyć się obecnością publiczności w kościele.
Dziękujemy Księdzu Proboszczowi za pomoc i ogromne zaangażowanie w przygotowanie koncertu w naszej parafii.

A. Szupryt-Szopińska

Niech Bóg Błogosławi całej naszej parafii na każdy dzień Nowego 2021 roku.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestniczących we wspólnym śpiewaniu kolęda, a WSZYSTKIM ŚPIEWAJĄCYM w naszej scholii za poświęcony czas i ogromne zaangażowanie w realizacji koncertu i śpiewu przez cały miniony rok.

Proboszcz