Kolonie parafialne w Zakopanem 2020

Parafia MB Królowej Polski we Włókach organizuje 8-dniowy letni wypoczynek
tzw. KOLONIE PARAFIALNE  do Zakopanego dla dzieci i młodzieży od 9-16 lipca 2020 r.
(wyjazd od czwartku do czwartku)

Podstawowe informacje o koloniach:

• W koloniach mogą uczestniczyć dzieci i młodzież do 18 roku życia
  • Miejsce kolonii: ZAKOPANE (nocleg i wyżywienie OLCZA)- przejazd autokarem – pensjonat (pokoje z łazienkami)
  • Termin: czwartek 9 lipiec – czwartek 16 lipiec 2020r.
  • Koszt kolonii 930zł
  • Liczba uczestników jest ograniczona (44 osoby – 1 autokar), chyba, że uda się nazbierać chętnych na 2 autokar, ale musi być przynajmniej 40 osób chętnych, przy mniejszej ilości 2 autokar nie pojedzie (zwrot pieniędzy dla tych osób zgłoszonych do 2 autokaru)
  • Przy zapisach wpłata 200zł (wpłata zostanie przekazana, jako zadatek rezerwacji do końca kwietnia, do tego czasu można zrezygnować, później trzeba znaleźć zastępstwo – PO TYM CZASIE NIE MA ZWROTU PIENIĘDZY)
  • Pieniądze można wpłacić jednorazowo lub w ratach:
    • Zadatek przy zapisach – 200zł,
    • Pozostałe 730zł do końca maja 2020 roku

KONTO NA KTÓRE MOŻNA WPŁACAĆ:
PKO BP S.A.COI/ Nr konta 50102055581111123739500016
(z dopiskiem kolonie i „nazwisko uczestnika”)

PRZEWIDYWANY PROGRAM KOLONII:
W programie m.in. postój w Wadowicach i zwiedzanie Muzeum Jana Pawła II, wyjście w góry z przewodnikiem (Gubałówka [wjazd koleją], Krupówki i zwiedzanie Zakopanego i Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN, Kasprowy Wierch [wjazd koleją], i dwa wejście piesze w góry w zależności od możliwości i warunków atmosferycznych, Jaskinia na  terenie Parku Tatrzańskiego.

Osoby zainteresowane proszone są o pobranie i wypełnienie karty kolonijne oraz zapoznanie się  z regulaminem kolonii na  stronie internetowej parafii. Podpisem na karcie kolonijnej potwierdzają zapoznanie się i akceptacje warunków kolonii.

Do pobrania:
Karta i regulamin ogólny kolonii
Szczegółowy regulamin koloniii