Zapowiedź płyty z kolędami: „Kiedy rodzi się Bóg – Kolędy Ani”

Nasza organista p. Anna Szupryt – Szopińska wydała płytę z kolędami, która poza wymiarem charytatywnym ma również promować nasz zabytkowy kościół filialny św. Marii Magdaleny we Włókach, bowiem okładka nawiązuje właśnie do tego kościoła i promocja tej płyty odbędzie się właśnie w tej świątyni.

Na płycie znajduje się 9 utworów, a wśród nich jest jedna pastorałka zatytułowana: „Pokorni wędrowcy”, do którego słowa i muzykę napisała Pani Anna.

Nagranie tej płyty ma na celu wspomóc różne akcje charytatywne, dlatego też nie będzie ona w normalnej sprzedaży. Nasza parafia otrzymała 40 egzemplarzy, które również pragniemy wykorzystać, jako cegiełka na potrzeby naszej parafii, a konkretnie dochód z jej sprzedaży ma wspomóc cele remontowe naszej parafii i być dofinansowaniem posadzki w kościele parafialnym.

Prezentacja tej płyty przez p. Annę Szupryt- Szopińską wraz z zespołem United Guitars odbędzie się, jako promocja naszego kościoła filialnego św. Marii Magdaleny 8 stycznia o godz. 16.00. Po prezentacji lub wcześniej osobiście kontaktując się z ks. Proboszczem będzie można zakupić płytę z kolędami. Już dziś serdecznie zapraszamy do naszej zabytkowej świątyni. PAMIĘTAJMY, że kwota ma pomóc w sfinansowaniu nowej posadzki do kościoła parafialnego, a ilość płyt jest ograniczona. Poniżej można przesłuchać jeden z utworów autorstwa p. Anny. Zapraszamy do zakupu.