Zakończenie Oktawy Bożego Ciała w kościele filialnym w Kozielcu 2023

Po Uroczystości Bożego Ciała tradycyjne przeżyliśmy oktawę i procesję po każdej Mszy św. Wyjątkowo z racji prac konserwatorskich w kościele parafialnym zakończenie oktawy odbyło się w kościele filialnym Niepokalanego Poczęcia NMP w Kozielcu. Tam również w procesji zatrzymaliśmy się przy czterech ołtarzach na wspólną modlitwę i adorację Najświętszego Sakramentu.

Dziękuję wszystkim za obecność oraz pomoc w zorganizowaniu tego modlitewnego spotkania na zakończenie oktawy Bożego Ciała. Dziękuję wszystkim Parafianom z Kozielca za przygotowanie ołtarza przy kościele oraz wszystkim obecny, a wśród nich szczególnie dziewczynkom sypiącym kwiatki, które przez cała oktawę uczestniczyły w procesjach. Wszystkim za wszystko serdecznie dziękuję.  

ks. Bartosz Wojtaszek