XXX Niedziela Zwykła 27.10.2019

  1. Przeżywamy dzisiaj XXX Niedzielę zwykłą.
  2. Do środy nie będzie Mszy św., ale zapraszam na wspólny różaniec na godz. 17.00, w czwartek bal Wszystkich Świętych zapraszam dzieci, młodzież i wszystkich do wspólnej modlitwy do kościoła parafialnego na godz. 17.00, a później spotkanie w świetlicy we Włókach.
  3. Przypominam, że w środę w dniu 30 października przy naszej parafii odbędzie się zbiórka elektroodpadów. Wszystkie zużyte sprzęty można przywozić od rana i zostawiać na parkingu parafialnym do godz. 11.00.
  4. W tym tygodniu przypada w piątek Uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu wspominamy wszystkich, którzy już radują się przebywaniem z Bogiem w niebie. Msze św. w Kozielcu o godz. 9.30, a o godz. 12.00 w kościele Św. Marii Magdaleny. W tym dniu zbierane będą ofiary na cmentarzu na cele Seminarium Bydgoskie.
  5. W sobotę Dzień Zaduszny, modlimy się za tych wszystkich naszych zmarłych, którzy oczekują na spotkanie z Bogiem i za nich ofiarujemy naszą modlitwę. Msze św. w Kozielcu o godz. 15.00, a w kościele parafialnym o godz. 17.00.
  6. Dziękuję wszystkim za wszelką pomoc i składane ofiary. Z racji mojej choroby przepraszam i proszę o wyrozumiałość, że nie zostaną odprawione wszystkie zamówione Msze św. – uczynię to gdy będę już zdrowy. Dziękuję za modlitwę i wszelkie oznaki życzliwości. Życzę miłego tygodnia.

 Ks. Bartosz Wojtaszek
Proboszcz