XXVII Niedziela Zwykła 04.10.2020

  1. Dzisiaj XXVII Niedziela zwykła. Podczas Mszy św. o godz. 12.00 poświęcenie Różańców dzieci, które w roku 2021 przystąpią do I-szej komunii św., a po Mszy św. spotkanie z rodzicami.
  2. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek Św. Faustynę, we wtorek św. Brunona, w środę NMP Różańcową
  3. Serdecznie zapraszam każdego dnia do wspólnego Różańca po Mszy św. wieczornej około godz. 17.30.
  4. W środę przypada 7-my dzień miesiąca i w naszej parafii szczególna modlitwa o uzdrowienie za wstawiennictwem św. Szarbela. Podczas nabożeństwa będą obecne relikwie Świętego Szarbela. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy podczas Mszy św. i nabożeństwa o godz. 20.00 w kościele parafialnym. Bardzo proszę zaprosić chorych i cierpiących z naszych rodziny i znajomych do wspólnej modlitwy. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 17.00.
  5. W następną niedzielę przeżywać będziemy Dzień Papieski, a po Mszach św. zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia, ofiary zbierane przeznaczone są na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z rodzin niezamożnych.
  6. Dziękuję wszystkim za przygotowanie uroczystości I-szej komunii św., która odbyła się w ubiegłą niedzielę oraz rodzicom za złożoną ofiarę z tej okazji. Serdeczne Bóg zapłać.
  7. Dziękuję za sprzątanie kościoła Św. Marii Magdaleny Rodzine Głogowskich i zarazem proszę o sprzątanie kościoła na następna niedzielę Rodzinę Kuźmińskich. Dziękuję za sprzątanie kościoła w Kozielcu Rodzinie Paulinie i Michałowi Ożóg i zarazem proszę o sprzątanie kościoła na następna niedzielę Rodzinę Różę i Antoniego Bigaj. Dziękuję również za sprzątanie kościoła parafialnego. Dziękuję p. Markowi Krzewickiemu i p. Grzegorzowi Hyjek za kontynuację zakładania podbitki w nowej plebanii, wszystkim za pomoc w porządkowaniu terenu dookoła kościoła i za wszelką pomoc w minionym tygodniu oraz za każdą życzliwość i składane ofiary na potrzeby naszej parafii i budowy plebanii. (intencje)

Ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz