Pierwsza Komunia Święta 27.09.2020

W niedzielę 27 czerwca druga grupa dzieci Parafii Matki Bożej Królowej Polski we Włókach przystąpiła do I-szej Komunii Św. podczas Mszy św. o godz. 12.15.

Zawsze w każdej parafii pierwsza komunia św. jest wielką radością, bowiem kolejne dzieci mogą w pełni uczestniczyć w Eucharystii. Życzymy dzieciom, aby przygoda z Jezusem Eucharystycznym trwała przez całe ich życie i z dnia na dzień jeszcze bardziej Go pokochały i żyły Jego Ewangelią.

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się, aby ta uroczystość przebiegła przepięknie i wyjątkowo. Serdeczne podziękowania kieruję do Rodziców, Pani Annie Szupryt – Szopińskiej, Scholi parafialnej, służbie liturgicznej oraz wszystkim, którzy uczestniczyli w tej wyjątkowej uroczystości.

Wszystkie Dzieci, Rodziców i rodziny polecamy w naszych modlitwach.