XXVI Niedziela zwykła 26.09.2021

1. Dzisiaj XXVI Niedziela zwykła. Podczas Mszy św. o godz. 12.00 przeżywać będziemy w naszej parafii Rocznicę I-szej Komunii św. Pamiętajmy o wszystkich dzieciach w naszych modlitwach, aby kochały Jezusa przez całe swoje życie. Po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie rodziców dzieci komunijnych klas 2.

2. We wtorek 28 września w Katedrze Bydgoskiej o godz. 16.00 obędzie się kanoniczne objęcie Diecezji Bydgoskiej przez nowego Biskupa Krzysztofa Włodarczyka. Pamiętajmy o modlitwie za Pasterza naszej diecezji.

3. W liturgii w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Wincentego a Paulo; we wtorek Św. Wacława; w środę Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w czwartek św. Hieronima, w piątek Św. Teresę.

4. W przyszła niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.00 poświęcę Różańce dzieci klas 3 przygotowujących się do I-szej Komunii Św. Po Mszy św. spotkanie z Rodzicami.

5. W tym tygodniu rozpoczynamy od piątku miesiąc październik – poświęcony Matce Bożej. Serdecznie zapraszam na wspólną modlitwę różańcową codziennie po Mszy św. wieczornej o godz. 17.30. W sposób szczególny w każdą środę i piątek zapraszam dzieci komunijne i kandydatów do bierzmowania.

6. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Chorych z Komunią św. odwiedzę w piątek od godz. 8.00. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 16.30. Z racji I-szej soboty miesiąca zapraszam na Msze św. do kościoła w Kozielcu na godz. 9.00

7. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej parafii.. Dziękuję za sprzątanie kościoła parafialnego, Państwu Kobiela za sprzątanie kościoła Św. Marii Magdaleny, a na przyszły tydzień proszę o sprzątanie Państwo Malanowskich; Państwu Szymańskim za sprzątanie kościoła w Kozielcu i proszę o sprzątanie jeszcze raz na następną niedzielę. Dziękuję za kwiaty do ołtarza.

8. Życzę wiele radości i miłego tygodnia. (intencje)

ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz