XXV Niedziela Zwykła 20.09.2020

1. Dzisiaj XXV Niedziela zwykła. Dzisiaj po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I-szej komunii św.
  2. W poniedziałek przeżywamy w liturgii święto Św. Mateusza, w środę wspomnienie Św. O. Pio, a w sobotę wspomnienie Św. Kosmy i Damiana.
  3. W przyszłą niedzielę druga grupa naszych dzieci przystąpią do I-szej komunii św. podczas dodatkowej Mszy św. o godz. 12.15 w kościele parafialnym. W związku z tym wyjątkowo Msza św. i intencja z godz. 12.00 będzie odprawiona o godz. 11.00. Serdecznie zapraszam rodziców dzieci i wszystkich chętnych do sprzątania kościoła w piętek na godz. 18.00. Spowiedź dla dzieci komunijnych i rodziny w sobotę o godz. 10.00.
  4. Dziękuję za składany ofiary na cele budowlane i remontowe. W ubiegłą niedzielę na składkę inwestycyjną zebraliśmy 2515zł, natomiast w zbiórce do puszki na poszkodowanych w Bejrucie zebraliśmy 850zł, ofiary te przekazałem na zbierany cel. Dziękuję również za ofiary składane z racji przedłużenia ważności grobów na naszym cmentarzu i zarazem przypominam, że po 20 latach mija ważność grobów, można to sprawdzić na stronie internetowej w zakładce „cmentarz”.
  5. Dziękuję za sprzątanie kościoła Św. Marii Magdaleny Rodzinie Michalik i zarazem proszę o sprzątanie kościoła na następna niedzielę Parafian z bloków w Trzęsaczu. Dziękuję za sprzątanie kościoła w Kozielcu Rodzinie Alicji i Adamowi Ożóg i zarazem proszę o sprzątanie kościoła na następna niedzielę Rodzinę Paulinę i Michała Ożóg. Dziękuję również za sprzątanie kościoła parafialnego i za wszelkie kwiaty do ołtarza. Szczególne podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w równanie terenu przy nowej plebanii, Panom Grzegorzowi Hyjek i Markowi Krzewickiemu za zakładanie podbitki oraz za wykonaną pracę Panu Tadeuszowi Rachfalskiemu. (intencje)