XX Niedziela zwykła 16.08.2020

1. Dzisiaj XX Niedziela zwykła.

2. Informuję i serdecznie zapraszam na tegoroczne dożynki dziękczynne za zbiory w naszej parafii, które będziemy przeżywać w pierwszą niedzielę września 6 września podczas Mszy św. o godz. 12.00. Proszę o przygotowanie wieńców dożynkowych od mieszkańców poszczególnych wsi naszej parafii. Po Mszy św. podobnie jak w ubiegłym roku spotkanie przy stole przy kościele parafialnym. Bardzo proszę o przyniesienie, co kto może na wspólny stół. Można też zamawiać Msze św. dziękczynne za zbiory od poszczególnych wsi.

3. Solidaryzując się z mieszkańcami Libanu i dramatu, który przeżyli w Bejrucie w przyszłym tygodniu po Mszach św. zbiórka do puszki na pomoc poszkodowanym.

4. Przeżywamy wakacje i urlopy. Pamiętajmy, aby w tym czasie uczestniczyć w niedzielnej Mszy św.

5. W minionym tygodniu udało się wyrównać teren przy kościele w Kozielcu. Bardzo serdecznie dziękuję Panom: Józefowi Kasprowskiemu, Piotrowi Warelis, Tomaszowi Dobrowolskiemu oraz Rodzinie Państwa Rachfalskim za wykonaną pracę i pomoc. Zapraszam wszystkim, którzy chcieliby pomóc w grabieniu przy kościele w Kozielcu w poniedziałek na godzi 9.30. Proszę zabrać ze sobą grabie.

6. Dziękuję za składany ofiary na cele budowlane i remontowe. W ubiegła niedzielę za składkę inwestycyjną zebraliśmy 2285zł. Serdeczne Bóg zapłać również za ofiary złożone na konto parafialne. Dziękuję za ufundowanie oraz ułożenie kwiatów do ołtarza w kościele parafialnym. Dziękuję z sprzątanie kościoła i kwiaty Św. Marii Magdaleny Państwu Hyjek i zarazem proszę o sprzątanie kościoła na następna niedzielę Państwo Sudoł. Dziękuję za sprzątanie kościoła parafialnego. (intencje)

ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz