XVIII Niedziela zwykła 4.08.2019

1. Przeżywamy dzisiaj XVIII niedziela zwykła.

2. Zapraszam do zapisania się na pielgrzymki organizowanie przez naszą parafię. W październiku – 4-dniowa do Łagiewnik, Tyńca, Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic, Krakowa, Oświęcimia, Częstochowy i Torunia i w kwietniu – 9-dniowa do Medjugori oraz Chorwacji.

3. Przypominam, że została wykonana inwentaryzację naszych cmentarzy. Proszę o sprawdzenie na naszej stronie internetowej poprawności zapisanych danych. Dziękuję za wszelkie wpłaty przedłużające ważności grobów.

4. Od poniedziałku do środy nie będzie Mszy św. W razie pogrzebu lub wezwania do chorego proszę kontaktować się z ks. Maciejem Andrzejewskim proboszczem parafii w Strzelcach Górnych, tel. 52 381 70 95.

5. W czwartek gościliśmy w nasze parafii pielgrzymów z pieszej pielgrzymki z Gdańska i z Gdyni. Bardzo serdecznie dziękuję tak licznie przybyłym Parafianom, którzy zaangażowali się w przygotowanie posiłku dla pielgrzymów. Jest to zawsze budujące, że jako chrześcijanie potrafimy się dzielić z innymi i ugościć Pątników w naszej parafii. W imieniu Pielgrzymów i własnym serdecznie dziękuję. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich pielgrzymujących do sanktuariów maryjnych.

6. W najbliższą sobotę nie będzie próba scholi.

7. Dziękuję za składane ofiary i wszelką pomoc. Za tydzień składka inwestycyjna, którą przeznaczymy na ostateczną spłatę zaległości za założone okna w kościele parafialnym. Natomiast wrześniową składkę inwestycyjną przeznaczymy na planowany remont w kościele w Kozielcu. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę miłej niedzieli oraz szczęśliwych wakacji. (intencje)

Zapowiedzi Przedślubne:
Zapowiedź 2
• Michał, Marek Wałdoch, Rzym-Kat., zam. Parafia MB Królowej Polski we Włókach
• Adrianna Gurtatowska, Rzym-Kat., zam. Parafia Św. Jadwigi w Bydgoszczy

ks. Bartosz Wojtaszek Proboszcz