XIV Niedziela Zwykła 5.07.2020

1. Dzisiaj XIV Niedziela zwykła. Podczas Mszy św. o godz. 12.00 przeżywać będziemy rocznicę dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do I-szej komunii św. Pamiętajmy o modlitwie w intencji dzieci i ich rodzin.

2. Dziękuję wszystkim za udział w Mszach św. Białego Tygodnia, a rodzicom dzieci I-szo komunijnych za złożoną ofiarę jak dar ołtarza. Serdeczne Bóg zapłać.

3. We wtorek przypada 7-my dzień miesiąca i w naszej parafii szczególna modlitwa o uzdrowienie za wstawiennictwem św. Szarbela. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy i namaszczenia olejem Świętego podczas Mszy św. o godz. 20.00. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 17.00, a możliwość spowiedzi od godz. 19.00. Serdecznie zapraszam.

4. Zapraszam serdecznie na Nabożeństwo Fatimskie w tym miesiącu wyjątkowe jeden dzień wcześniej czyli w następną niedzielę 12 lipca na godz. 20.00.

5. Przeżywamy wakacje i urlopy. Pamiętajmy, aby w tym czasie uczestniczyć w niedzielnej Eucharystii. Serdecznie zapraszam również do udziału we Mszy św. w tygodniu, szczególnie w środę w łączności z Nowenną do MBNP i w piątek z modlitwą Koronki do Miłosierdzia Bożego. Wszystkim życzę miłego czasu wakacyjnego.

6. Dziękuję za składany ofiary na składkę oraz indywidualne ofiary złożone na budowę plebanii. Dwie rodziny naszej parafii jedna z Trzęsacza oraz Państwo Górniak z Trzeciewca – Megrowo, na cele budowlane przekazały po 1000zł. Dziękuję Państwu Murawka za ufundowanie bielizny kielichowej z motywem maryjnym serdeczne Bóg zapłać. Dziękuję za sprzątanie kościoła, koszenie trawy oraz dekorację kwiatową naszego kościoła. W przyszłą drugą niedzielę miesiąca składką inwestycyjna na cele remontowe i budowlane. W tym tygodniu zostanie zakończone zakładanie blachodachówki na dachu plebanii, dziękuję za tę pracę firmie Pana Andrzeja Kobieli. Następnym etapem będzie tynkowanie wnętrza plebanii. Za wszelką pomoc i modlitwę składam serdeczne Bóg zapłać. (intencje)

ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz