XIII Niedziela Zwykła 26.06.2022

1. Dzisiaj XIII Niedziela Zwykła. Serdecznie zapraszam na ostatnie nabożeństwa czerwcowe do czwartku włącznie po wieczornej Mszy św.
  2. W minionym tygodniu zakończyliśmy oktawę Bożego Ciała. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w tych dniach we wspólnej modlitwie oraz za przygotowanie ołtarzy na zakończenie oktawy w czwartek Parafianom z Kusowa i Kozielca.
  3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy w: poniedziałek św. Cyryla Aleksandryjskiego, we wtorek św. Ireneusza, w środę uroczystość św. Piotra i Pawła.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Chorych z komunią św. odwiedzę od godz. 8.00, a możliwość skorzystania ze spowiedzi od godz. 16.30. W sobotę zapraszam na Msze św. wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi z racji I-szej soboty o godz. 9.00 do Kozielca.
  5. Rozpoczął się czas wakacji. Wszystkim dzieciom i młodzieży oraz przeżywającym urlopy życzę miłego i szczęśliwego wypoczynku.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła parafialnego p. Angelice i p. Barbarze; dziękuję za sprzątanie kościoła Św. Marii Magdaleny Rodzinie Perlik i proszę o sprzątanie w tym tygodniu Rodzinę Kalinowskich; dziękuję również za sprzątanie kościoła w Kozielcu Rodzinie Bem i proszę o sprzątanie na przyszły tydzień Rodzinę Jadaś. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej parafii, szczególnie za indywidualne ofiary złożone na ołtarz św. Szarbela. Serdeczne Bóg zapłać. (intencje)