VII Niedziela zwykła 20.02.2022

1. Dzisiaj VII Niedziela zwykła.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek święto Katedry Św. Piotra, a w środę św. Polikarpa, biskupa.

3. Trwa nadal instalacja alarmu w kościele św. Marii Magdaleny z bezpośrednim powiadomieniem straży pożarnej. W związku z tym w tym tygodniu również Msza św. w czwartek będzie w kościele parafialnym.

4. Serdecznie zapraszam do udziału w Mszach św. w tygodniu, szczególnie w środę na Nowennę do MBNP oraz w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

5. W poniedziałek tj. jutro 21 lutego odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z którego dochód jest przeznaczony na Kościoły na Wschodzie. Do jutra do godz. 12.00 można przywozić elektronarzędzia i składować je przy płocie obok skrzynek na parkingu parafialnym.

6. Dziękuję za sprzątanie kościoła parafialnego naszym Parafiankom; dziękuję za sprzątanie kościoła Św. Marii Magdaleny we Włókach Rodzinie Krasińskim i proszę o sprzątanie na przyszły tydzień Rodzinę Lewandowskich; dziękuję za sprzątanie kościoła w Kozielcu Rodzinie Ożóg i proszę o sprzątanie przez najbliższe dwa tygodnie Rodzinę Bigaj.

7. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej parafii na składkę konto parafii. Dziękuję za wszelką życzliwość i pomoc. (intencje)

ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz