VI Niedziela Zwykła 13.02.2022

  1. Dzisiaj VI Niedziela zwykła.
  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek Św. Cyryla, mnicha i Metodego biskupa patronów Europy oraz wspominamy św. Walentego i jest to dzień zakochanych. Wszystkich zakochany serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy podczas Mszy św. w poniedziałek o godz. 17.00
  3. Od poniedziałku rozpoczynamy instalację alarmu w kościele św. Marii Magdaleny z bezpośrednim powiadomieniem straży pożarnej. W związku z tym w tym tygodniu Msza św. w czwartek będzie w kościele parafialnym.
  4. Serdecznie zapraszam do udziału w Mszach św. w tygodniu, szczególnie w środę na Nowennę do MBNP oraz w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  5. W następny poniedziałek 21 lutego odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z którego dochód jest przeznaczony na Kościoły na Wschodzie. Od środy można przywozić elektronarzędzia i składować je przy płocie obok skrzynek na parkingu parafialnym.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła parafialnego naszym Parafiankom; dziękuję za sprzątanie kościoła Św. Marii Magdaleny we Włókach Rodzinie Lewandowskim i proszę o sprzątanie na przyszły tydzień Rodzinę Krasińskich; dziękuję za sprzątanie kościoła w Kozielcu Rodzinie Ożóg i proszę o sprzątanie jeszcze raz na przyszły tydzień.
  7. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej parafii indywidualnie oraz na składkę, szczególnie dzisiaj na składkę inwestycyjną oraz na konto parafii. Dziękuję za kwiaty oraz za prace wykonane przy kościele i plebanii. (intencje)

ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz