V Niedziela Zwykła 10.02.2019

Powołanie Apostołów

1. Dzisiaj V niedziela zwykła. Liturgia Słowa ukazuje nam powołanie Apostołów przez Jezusa. „Pójdź za mną” to słowa, które Chrystus kieruje do każdego z nas, trzeba tylko na nie odpowiedzieć i kroczyć w swoim życiu za Jezusem.

2. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek NMP z Lourdes, jest to dzień Chorego. Tego dnia zapraszam wszystkich chorych, starszych na Msze św. wieczorną podczas, której udzielę sakramentu chorych wszystkich chętnym. Proszę pomóc tym osobą w przyjeździe do kościoła.

3. W czwartek zapraszam Radę Parafialną na spotkanie na plebani na godz. 18.00.

4. W czwartek wspominamy Św. Cyryla i Metodego oraz św. Walentego, patrona zakochanych. Zapraszam wszystkich zakochanych tego dnia na Msze św. wieczorną.

5. Próbę scholi dziecięcej w sobotę na godz. 10.00 w świetlicy we Włókach, wszystkie osoby chętne serdecznie zapraszam. Również zapraszam wszystkich, którzy chcieliby zostać ministrantami lub lektorami i czytać Słowo Boże podczas Mszy św.

6. Zapraszam na rozgrywki w piłkę siatkową: nauczycieli, rodziców, absolwentów oraz uczniów w sobotę 23 lutego do sali gimnastycznej w SP w Kozielcu o godz. 9.00.

7. W następną niedzielę 17 lutego po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

8. Dziękuję za posprzątanie kościołów i kwiaty do ołtarza. Proszę kolejne osoby o posprzątanie kościołów na następną niedzielę.

9. Dziękuję za składane ofiary na składkę oraz dwóm rodzinom, które złożyły po 1000zł na okna do kościoła. Bóg Zapłać.

10. Proszę o odbiór w zakrystii Przewodnika Katolickiego.

11. Dziękuję za zamówione intencje, które można zamawiać po każdej Mszy św. w zakrystii. (intencje)

12. Polecajmy zmarłych z naszych rodzin i z naszej parafii Wieczny odpoczynek….