Jasełka wystawione przez młodzież SP w Kozielcu

W niedzielę 3 lutego 2019 roku w kościele parafialnym we Włókach na zakończenie okresu Bożego Narodzenia uczniowie Szkoły Podstawowej im. Ligi Kobiet Polskich w Kozielcu wystawili jasełka. Zgromadzeni parafianie mogli przypomnieć sobie raz jeszcze, co w czasie świąt Narodzenia Pańskiego jest tak naprawdę najważniejsze. Inscenizacja przedstawiała walkę między dobrem, a złem. Ucharakteryzowana młodzież z zaangażowaniem ukazała zwycięstwo Boga nad szatanem. Jasełka w innej odsłonie, niż te wszystkim doskonale znane,  z pewnością spodobały się zebranym w kościele. Na większości twarzach widać było uśmiech i zaciekawienie. Uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem katechetów: pana Sławomira Maćkowskiego i pani Patrycji Ośmiałowskiej.

Pragnę serdecznie podziękować katechetom naszej parafii za inicjatywę i profesjonalne przygotowanie młodzieży. Wyrażam również wielką wdzięczność i podziękowanie wszystkim młodym aktorom, którzy wystawili przedstawienie w naszym kościele. Serdecznie zapraszam do naszego kościoła za rok.

ks. Proboszcz