Święta tuż tuż… czas więc na pieczenie pierniczków.

W sobotę 14 grudnia w świetlicy w Kusowie odbyło się wspólne pieczenie pierników. Z pomocą rodziców praca z przygotowaniem wypieków postępowała sprawnie i bez trudu. Licznie zgromadzone dzieci, używając swoich wałków i foremek tworzyły piękne pierniki, które następnie udekorowały lukrowymi ozdobami.  Efektem naszych działań było bardzo dużo ciasteczek, którymi poczęstowaliśmy wiernych naszej parafii po wszystkich Mszach Świętych w niedzielę 15 grudnia.

W ten sposób każdy z nas poczuł już wspaniały klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Bardzo dziękujemy Sołtysowi, mieszkańcom Kusowa oraz Rodzicom za okazaną pomoc i trud pracy włożony na rzecz tego wydarzenia.

Zabawa była doskonała, a pierniczki wyszły przepiękne.

Anna Szupryt-Szopińska

Od proboszcza…

Bardzo dziękuję inspiratorom tej akcji i wszystkim, którzy poświęcili swój czas i środki oraz dzieciakom za wiele radości… oby tak dalej… cieszę się że jesteście!!!!!