Święcenie Motocykli 2021

W związku ze zbliżającym się wspomnieniem Św. Krzysztofa, patrona wszystkich kierowców i podróżujących w niedzielę 18 lipca podczas Mszy św. o godz. 12.00 gościliśmy w naszej parafii grupę motocyklistów z Łobżenicy, Bydgoszczy, Chojnic oraz wielu indywidualnych motocyklistów, w tym również z naszej Parafii.

Po wspólnej modlitwie ks. Proboszcz poświęcił wszystkie motory oraz motocyklistów i zaprosił do wspólnego stołu zorganizowanego przy kościele parafialnym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się we wspólną modlitwę oraz przygotowali poczęstunek dla naszych gości. Dziękujemy za wszelkie dary, które przygotowali nasi Parafianie.

Niech ten dzień będzie początkiem pięknej tradycji, że w niedzielę poprzedzającą św. Krzysztofa cała brać motocyklistów zjeżdża się do naszej parafii na wspólną modlitwę i spotkanie przy stole.

Serdecznie dziękujemy wszystkim motocyklistom i uczestniczącym w tegorocznym spotkaniu.