I-sza Komunia Święta 2021

W tym roku w naszej parafii do pierwszej komunii świętej przystąpiło 17-ścioro dzieci. To wyjątkowy dzień, bowiem pierwszy do serc tych dzieci przyszedł Jezus Eucharystyczny. Otoczmy naszą modlitwą te dzieci, aby przez całe swoje życie kochały Jezusa i przyjmowały Go w komunii świętej. Serdecznie dziękuję wszystkim uczestniczącym w liturgii, a szczególnie rodzicom i osobom, które zatroszczyli się o piękny wystrój naszej świątyni.

Do I-szej komunii przystąpiły w tym roku:

 • 05.2021
  • Kacper Konwiński
 • 06.2021
  • Zuzanna Bielińska
  • Jakub Bieliński
 • 06.2021
  • Adrian Dankowski
  • Milena Fac
  • Wiktoria Grodzińska
  • Jan Jemioła
  • Axel Daniel Jędrzejewski
  • Igor Kościanowski
  • Błażej Kowalewski
  • Rita Nowak
  • Lena Rafińska
  • Patryk Skiba
  • Julia Tkaczyk
  • Wiktor Tomczyk
  • Szymon Wojewódzki
  • Alicja Ziąber

To wspaniały dzień dla Tych dzieci dla ich Rodziców i całej Parafii.