Spełniamy marzenia

Parafii Matki Bożej Królowej Polski we Włókach
Bartosz Wojtaszek

Wielebny Księże Proboszczu,
z całego serca dziękujemy za udzielone wsparcie. Za pośrednictwem Księdza Proboszcza chcielibyśmy także przekazać kilka słów do Darczyńców.

Szanowni Państwo,
powołując się na oficjalne źródła anielskie informujemy, że krzyki, które mogły być słyszalne w Wigilię Roku Pańskiego A.D. 2020 – to nie było nic niepokojącego. Były to, okrzyki radości dzieci z Placówki opiekuńczo-wychowawczej nr 3 w Karolewie w trakcie rozpakowywania prezentów. Zapewniamy również, że dzieci nie chciały udusić wychowawców  rzucając się im na szyję, ale w ten sposób chciały wyrazić wdzięczność wszystkim Darczyńcom za spełnienie ich świątecznych marzeń i nie tylko. Z nieoficjalnych źródeł pasterskich wiadomo natomiast, że w związku z zaistniałą  sytuacją widziano uśmiech na twarzy Dzieciątka w Betlejem.

Jesteśmy pełni podziwu i wdzięczności dla wszystkich którzy sprawili, że Święta w trakcie których ziemia i niebo drży od tej Miłości maleńkiej, są wyjątkowe dla tych, którzy miłości potrzebują najbardziej. Wesołych Świąt!!!

Asia, Szymon i Oskar 💝