Rekolekcje dla uczniów SP w Kozielcu

Gdzie słyszysz śpiew tam wchodź, tam dobre serca mają
…tak można by zatytułować nasze tegoroczne rekolekcyjne spotkania.

Kościół tętnił życiem i naszymi głosami. Spotkania wielkoposte przygotowane przez naszego księdza Proboszcza i księdza Marcina Jiersa – rekolekcjonistę na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników.

Było mądrze, bardzo wesoło, momentami nostalgicznie. Przyjrzeliśmy się przykazaniom, naszym zaletom i przywarom, dokonaliśmy rachunku sumienia i odpowiedzieliśmy na mnóstwo nurtujących nas pytań natury duchowej.

Prowadzący spotkania – ksiądz Marcin Jiers pokazał nam zupełnie nowy, dostępny, łatwy sposób komunikowania się z Bogiem i innymi ludźmi. Tym sposobem jest miłość, życzliwość i dobro! To one będą nas zawsze prowadzić! Dziękujemy!  Już tęsknimy za kolejnymi spotkaniami!

„Ty tylko mnie poprowadź,

Tobie powierzam mą drogę,

Ty tylko mnie poprowadz, Panie mój…”

Sławek Maćkowsk – katecheta

To rzeczywiście niezwykły czas, jaki Pan Bóg dał nam przeżyć. To też niesamowite dzieciaki, które chciały całym sercem uczestniczyć w tych rekolekcjach oraz ich nauczyciele, którzy nie tylko byli obecni, ale przede wszystkim współtworzyli te spotkania. Za to świadectwo wiary i za Waszą obecność z serca dziękuję.

Wasz Proboszcz Bartek