Poniedziałek WIELKANOCNY 05.04.2021

  1. Przeżywamy dzisiaj II dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Msze święte w naszym kościele, jak w każdą niedzielę o godz. 8.00, 9.30 i 12.00, po każdej Mszy św. komunia św. dla osób uczestniczących w transmitowanej Eucharystii przez internet. Przy wyjściu z kościoła można tradycyjne, jak co roku złożyć ofiarę na katolickie uczelnie.
  2. W przyszła niedzielę – Niedziela Miłosierdzia przed sumą o godz. 11.45 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  3. W tym tygodniu przypada 7-my dzień miesiąca i szczególna modlitwa o uzdrowienie za wstawiennictwem Św. Szarbela. Jednakże z racji ograniczeń ilości osób w kościele w tym miesiącu nabożeństwo zostało odwołane.
  4. W środę zapraszam na godz. 19.00 do kościoła rodziców dzieci przygotowujących się do I-szej komunii św. Bardzo proszę, aby na spotkanie przyszli rodzice bez dzieci.
  5. W środę zapraszam na Nowennę do MBNP po Mszy św. o godz. 17.30 oraz w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia również po Mszy św. o godz. 17.30.
  6. Z racji oktawy Wielkiej Nocy w tym tygodniu nie obowiązuje w piątek post.
  7. Jeszcze raz dziękuję za uczestnictwo i przygotowanie Liturgii Wielkiego Tygodnia oraz Świąt. Dziękuję za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii oraz wszelką życzliwość. W przyszła niedzielę składka inwestycyjna. (intencje)

Ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz