Podziękowanie

W tym trudnym czasie, kiedy przyszło mi pożegnać moją Mamę, chciałbym serdecznie w imieniu własnym, jak i mojego Ojca Henryka bardzo serdecznie wszystkim podziękować za wyrazy współczucia, kondolencje oraz wszelką życzliwość.

Swoje podziękowania do wszystkim Kapłanom kieruję na ręce ks. Biskupa Krzysztofa Włodarczyka Ordynariusza Diecezji Bydgoskiej, który sprawował Msze św. pogrzebową. Dziękuję w sposób szczególny ks. Infułatowi Stanisławowi Kotowskiemu za wygłoszone Słowo Boże oraz wszystkim Kapłanom, którzy odprawili Msze św. o spokój duszy mojej Mamy.

Pragnę również serdecznie podziękować wszystkim za solidarność w tym trudnym dla naszej Rodziny czasie po stracie tak bliskiej nam osoby, jaką była żona i matka śp. Krystyna Wojtaszek.

Dziękuję całej Rodzinie oraz moim Parafianom, którzy gromadzili się przed pogrzebem w kościele parafialnym we Włókach na wspólnej modlitwie różańcowej oraz za tak liczne uczestnictwo w uroczystościach pogrzebowych w Gnieźnie. Dziękuję za każdą obecność, modlitwę oraz przyjętą Komunię św. i ofiarowane Msze św.

Dziękuję wszystkim przyjaciołom, znajomym i sąsiadom naszej Rodziny oraz delegacją z parafii Miłosław, Łobżenica, MB Częstochowskiej w Bydgoszczy, Św. Trójcy w Bydgoszczy, w których wcześniej posługiwałem, jako wikariusz.

Każdemu, to przez modlitwę i obecność łączył się z nami w tym bolesnym czasie składam w imieniu mojego ojca Henryka i własnym serdeczne podziękowania.

Ks. Bartek wraz z ojcem Henrykiem