Podziękowania Wielkanoc 2021

Borówno, dnia 05.04.2021

Ksiądz Proboszcz
Parafii Matki Bożej Królowej Polski
we Włókach
Bartosz Wojtaszek

Wielebny Księże Proboszczu,

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania dla Księdza Proboszcza, wszystkich Parafian oraz Stowarzyszenia Łatwo Pomagać, za zaangażowanie w świąteczną akcję zebrania słodyczy dla wychowanków Placówki opiekuńczo-wychowawczej nr 3 w Karolewie. Podziękowania za przekazane owoce kierujemy także do właścicieli Hurtowni Warzyw i Owoców „Demeter”.

Słodycze i owoce dostarczyliśmy do placówki w Niedzielę Wielkanocną. Część dzieci miała to szczęście, że wyjątkowo w tym dniu mogła świętować Zmartwychwstanie Pańskie poza placówką z bliskimi osobami. Były jednak też takie, które musiały pozostać w placówce. Można się tylko domyślać jak trudne było to dla nich doświadczenie. Dzięki Państwa dobrym sercom, tego dnia pojawił się jednak uśmiech na twarzy dzieci. Gdy tylko wjechaliśmy na plac w oknach na pierwszym piętrze już było go widać. Kilka sekund później, te same uśmiechnięte buzie były już na parkingu przed wejściem do budynku. To nie był bieg, tylko sprint. Wiemy też od wychowawców o wielkiej radości pozostałych dzieci, które po krótkim urlopowaniu, jeszcze tego samego dnia przed kolacją, wróciły do placówki i zastały słodką niespodziankę.

Odnosząc się z wielką estymą dla Państwa dobrych serc, pragniemy raz jeszcze bardzo podziękować. Wasze wrażliwe na potrzeby dzieci dusze są przykładem godnym naśladowania. Niech Zmartwychwstały Chrystus Wam błogosławi. 

Z wyrazami szacunku  
Joanna i Szymon Borsich