Płyta Zespołu Parafii MB Królowej Polski we Włókach

Zespół młodzieżowo – dziecięcy „Anioły Pana” działający przy naszej parafii nagrał swoją pierwszą płytę zatytułowaną „Chwalę Ciebie Panie”. Płyta ukazała się pod koniec Wielkiego Postu, jednak ze względu na panującą epidemię, nie mogliśmy przystąpić do jej rozpowszechniania.

To wielka radość i wdzięczność Panu Bogu za to, że wspólnie można coś dobrego zrobić. Płytę będzie można nabyć jako cegiełkę od niedzieli 26 kwietnia po każdej Mszy Świętej niedzielnej przy wyjściu z kościoła, a w tygodniu w zakrystii. Uzyskane ofiary będą przeznaczone na budowę nowej plebanii.

Serdecznie dziękuję dorosły, młodzieży oraz dzieciom, a szczególnie p. Annie Szupryt i p. Romanowi Piórkowskiemu za poświęcony czas i włożoną pracę w przygotowaniu płyty. Dziękuję również p. Januszowi Czado za realizację nagrania, firmie Adphotography p. Dawidowi Trybuś za opracowanie okładki oraz p. Dariuszowi i Małgorzacie Sosnowskim właścicielom sklepu GRENE w Koronowie za pomoc i sponsorowanie nagrania. Wszystkim za dobre serce składam serdeczne Bóg Zapłać!

Każdy kto zakupi naszą płytę będzie miał swój mały wkład w realizowaniu budowy nowej plebanii. Za co z góry serdecznie dziękuję. Jednakże, gdyby ktoś nie mógł złożyć żadnej ofiary, proszę niech zabierze tą płytę i słuchając ją razem z nami „Chwali Pana”, a ofiarą niech będzie Jego modlitwa w intencji naszego Zespołu, Naszej Parafii i wszystkich naszych Dobrodziejów. Miłego słuchania i chwalenia Pana Boga.

Poniżej znajduję się jedna piosenka z 14 nagranych do posłuchania. Pozdrawiam.

 

Wasz Proboszcz