Odpust parafialny 3.05.2019

3 maja jak co roku w uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski odbył się odpust parafialny. Uroczystej Mszy Świętej przewodniczył i kazanie wygłosił Wikariusz Generalny Diecezji Bydgoskiej ks. dr Bronisław Kaczmarek obecny Proboszcz parafii Świętej Trójcy w Bydgoszczy. W Eucharystii uczestniczyli licznie zgromadzeni parafianie oraz zaproszeni księża.

Świętując ten szczególny dzień, modliliśmy się za wszystkich dobrodziejów z Naszej parafii, za dzieci pierwszokomunijne oraz za młodzież przygotowującą się do sakramentu Bierzmowania.
Po zakończeniu Mszy św. odbyła się uroczysta procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła, po której odśpiewaliśmy Te Deum, jako szczególny wyraz naszej wdzięczności Bogu.