Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego 24.05.2020

  1. Dzisiaj Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego, która przypomina nam, ze ostatecznym celem życia człowieka jest zjednoczenie z Bogiem w naszej Ojczyźnie w niebie.
  2. Zapraszam na ostanie nabożeństwa majowe w tym tygodniu, każdego dnia po Mszy św. o godz. 17.00 oraz dodatkowo w środę i piątek po Mszy św. o godz. 18.00. Jeszcze w tym tygodniu do soboty włącznie Msze św. w naszej parafii o godz. 17.00 i 18.00
  3. W tym tygodniu we wtorek obchodzić będziemy Dzień Matki. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo Matki Bożej w intencji naszych kochanych Matek. Niech nasza modlitwa zarówno za żyjące, jak i zmarłem Matki będzie wyrazem naszej wdzięczności i miłości za dar życia i wychowanie.
  4. Do końca miesiąca maja zapraszam codziennie do indywidualnej modlitwy w naszym kościele od godz. 12.00 do godz. 18.00, w czasie którym wystawiony jest Najświętszy Sakrament. W związku z rozluźnieniem ograniczeń serdecznie zapraszam za zgodą rodziców wszystkich ministrantów do służenie w tygodniu i w niedzielę do Mszy św.
  5. Dziękuję pierwszym osobom, które zabrały skrzydła okienne z kościoła w Kozielcu do oczyszczenia z farby i będę wdzięczny jeżeli znajdą się kolejne, które włączą się w te prace remontowe.
  6. W tym tygodniu udało się wylać całą posadzkę w nowej plebanii. Dziękuję za składany ofiary na utrzymanie kościoła i budowę plebanii do skarbony oraz na konto parafialne. Dziękuję panu Stanisławowi Sudoł za zrobienie nowego stojaka do świec na procesje fatimskie. Dziękuję za sprzątanie kościoła parafialnego. W przyszła niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. (intencje)

Ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz