Internetowy Przegląd Piosenki Religijnej we Włókach

Maj dla wielu z nas jest najpiękniejszym miesiącem w roku. U progu tego pięknego miesiąca, a zarazem trudnego czasu epidemii, chcąc podarować wszystkim jak najwięcej uśmiechu, ciepła i pozytywnej energii – postanowiliśmy zorganizować  Internetowy Przegląd Piosenki Religijnej. Skierowaliśmy go szczególnie dla dzieci i młodzieży ze wszystkich okolicznych parafii i szkół. Jego celem było niesienie Ewangelicznego przesłania, a także umożliwienie wymiany doświadczeń między uczestnikami. Nagrania piosenek nie miał charakteru rywalizacji, zatem zwycięzcami zostali wszyscy uczestnicy.  Nadesłanych zostało aż 20 prezentacji.  Udział w przeglądzie wzięli głównie soliści i duety w różnym przedziale wiekowym. Udało się też stworzyć jedno nagranie zespołowe. Wszyscy artyści dostarczyli wielu emocji i miłych wrażeń.

Dziękujemy wszystkim śpiewającym za przygotowanie tak pięknego, różnorodnego repertuaru. Składamy też wyrazy wdzięczności dla nauczycieli, którzy poprzez pomoc dzieciom przyczynili się do tego, by to wydarzenie mogło się odbyć. Poniżej przedstawiamy wykonawców oraz tytuły zaprezentowanych utworów oraz nadesłane nagrania.

 

Fac Jakub

Fac Milena

Parafia Włóki „Wśród tylu dróg
Kowalska Emilia SP Niemcz „Po górach, dolinach”
Krzewicka Agata Parafia Włóki „Stoję dziś”
Kurzawa Julia SP Dobrcz „Jezus daje nam zbawienie”
Landowska Helena Przedszkole Dzieciątka Jezus z

Parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Bydgoszczy

„Matko Boska Częstochowska”
Majchrzak Julia SP Dobrcz „Przemień mój czas”
Małecka Agata SP Dobrcz „Święty jest nasz Bóg”
Masternak Patryk SP Dobrcz „Chwalcie łąki umajone”
Niedzielska Ewa Parafia Włóki „Była cicha”
Osak Aleksandra Małociechowo gm.Pruszcz „Barka”
Pastuszak Zuzanna Parafia Strzelce Górne „Every move I make”
Popiel Marcelina SP Niemcz „Matko życia”
Skrzynecka Karolina SP Niemcz „Powiedz ludziom”
Sobalkowska Amelia SP Niemcz „Barka”
Szczublewska Maja, Popiel Marcelina SP Niemcz „Duchu święty obiecany nam”
Szopińska Kinga Parafia Włóki „Schowaj mnie”
Tadych Zuzanna SP Dobrcz „Idzie mój Pan”
Włodarczyk Anna Parafia Strzelce Górne „Dzielmy się wiarą”
Wytwicka Julia SP Niemcz „Barka”
Prezentacja zbiorowa

Krzewicka Agata

Henka Agata

Borkowska Iga

Wolszczak Martyna

Jaworska Michalina

SP Dobrcz „Chcę iść”