Niedziela Wniebowstąpienia 2.06.2019

 1. Dzisiaj Niedziela Wniebowstąpienia uświadamia nam, że wszyscy dążymy do tego ostatecznego celu jakim jest niebo.
 2. Zapraszam do udziału w nabożeństwach czerwcowe po Mszach św. wieczornych, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.
 3. We wtorek od g.10.00 Druhowie Straży Pożarnej będą podcinali drzewa przy kościele w Kozielcu, zapraszam osoby chętne do pomocy.
 4. W tym tygodniu próba scholi w sobotę o godz. 10.00 oraz dodatkowa próba z racji Przeglądu Piosenki w czwartek o godz. 18.00 w kościele parafialnym.
 5. W piątek w naszej parafii odbędzie się Przegląd Piosenki Religijnej, zespołów szkolnych i parafialnych, wśród których również wystąpią dzieci i młodzież naszej scholi parafialnej. Rozpoczęcie o godz. 9.00 w kościele parafialnym. Serdecznie zapraszam naszych parafian i gości.
 6. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi w piątek od godz. 16.00
 7. W sobotę 8 czerwca w parafii w Niemczu będzie czuwanie przed Zesłaniem Ducha Św. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00, o 21.00 Apel i Msza św.
 8. Dziękuję Parafianom z Kusowa, którzy przyjęli Obraz MB Pięknej Miłości w ramach małej peregrynacji. Dzisiaj podczas Mszy św. przekażę Obraz Sołtysowi Trzęsacz. Gdyby ktoś chciał jeszcze przyjąć Matkę Boża proszę kontaktować się z Panem Sołtysem z Trzęsacza. Po zakończeniu peregrynacji w Trzęsaczu Obraz MB przekażemy na ręce Sołtysa Parafianom z Włók.
 9. W ubiegłym tygodniu zbieraliśmy ofiary do puszki na pomoc parafii w Gołańczy, zebraliśmy 152zł. Dzisiaj zgodnie z zapowiedzią przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszki na świątynię Opaczności. Serdeczne Bóg zapłać.
 10. Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie Festynu Parafialnego z okazji Dnia Dziecka oraz wszystkim dzieciom i uczestnikom za wspólny czas zabawy i radości.
 11. Dziękuję za ofiary składane na tacę, na kwiaty i sprzątanie kościoła. Za wpłaty na konto parafialne na remonty oraz festyn parafialny. Dziękuję osobą sprzątającym kościoły oraz koszącym trawę przy kościołach. W przyszła niedzielę składak inwestycyjna. Wszystkim Parafianom i Gościom za wszelkie dobro składam serdeczne Bóg zapłać. (intencje)

Ks. Bartosz Wojtaszek
Proboszcz