Dzień Dziecka we Włókach

W niedzielę 26 maja na placu przy kościele we Włókach odbył się rodzinny festyn parafialny. Skierowany był szczególnie dla najmłodszych. Pomysłodawcą i organizatorem był miejscowy Ksiądz Proboszcz. W dzieło to w różny sposób zaangażowało się bardzo wielu mieszkańców i przyjaciół ks. Proboszcza, za co w imieniu ks. Bartka składamy serdeczne podziękowania. Zaangażowanie widać było także wśród uczestników, którzy bardzo aktywnie brali udział w konkursach przygotowanych przez zaproszonych animatorów, oraz oglądali program artystyczny. Można było obejrzeć występy uczniów Szkoły Podstawowej w Pruszczu oraz przedstawienie „Śnieżka” w wykonaniu rodziców. Dużą atrakcją był przyjazd motocyklistów z Bydgoszczy, Łobżenicy oraz Włók. Specjalnie dla dzieci jeden z naszych mieszkańców ufundował pyszny tort, a o stronę muzyczną zadbał miejscowy DJ.

Impreza bardzo licznie zgromadziła mieszkańców okolicznych miejscowości i przybyłych gości.

Anna Szupryt-Szopińska