III Niedziela Wielkanocna 5.05.2019

  1. Dzisiaj w III niedzielę Wielkanocną przeżywamy w naszej parafii I-szą komunię św. Podczas Mszy św. o godz. 12.00 dzieci naszej parafii po raz pierwszy przystąpią do stołu Pańskiego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych dzieciach, rodzicach i rodzinach. Od poniedziałku do piątku dzieci będą przeżywały biały tydzień podczas Mszy św. o godz. 17.00. Z racji białego tygodnia wszystkie msze św. w tym tygodniu w kościele parafialnym.
  1. Za tydzień podczas Mszy św. o godz. 12.00 przeżywać będziemy rocznicę pierwszej komunii św. Zapraszam wszystkie dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do komunii św. na próbę we wtorek na godz. 19.00. Spowiedź dla tych dzieci w sobotę o godz. 11.00.
  1. Zapraszam do udziału w nabożeństwach majowych po Mszach św. wieczornych. Zachęcam do gromadzenia się przy figurach i krzyżach, aby wspólnie odmówić litanię do Matki Bożej.
  1. W piątek o godz. 8.00 odwiedzę chorych z racji pierwszego piątku miesiąca.
  1. Próba kandydatów do bierzmowania w piątek o godz. 17.30 po wieczornej Mszy św. Proszę wszystkich o obecność.
  1. Próby scholi dziecięcej i młodzieżowej w sobotę o godz. 10.00 w kościele parafialnym.
  1. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli we Mszy św. odpustowej, dziękuję za sprzątanie kościołów i dekorację świątyni oraz za wszelkie dobro i życzliwość. Bóg zapłać za składane ofiary na składkę, za zebrane ofiary na szkołę w Czadzie – zebraliśmy do puszki 284zł oraz dziękuję za oddzielne ofiary składane na okna i sprzątanie kościoła parafialnego. Za tydzień w drugą niedzielę miesiąca ofiary zbierane na tacę przeznaczamy na cele remontowe. Bóg zapłać.  (intencje)

ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz