II Niedziela Zwykła 15.01.2023

  1. W dzisiejszą niedzielę II niedzielę zwykłą.
  2. Przypominam, że w tym tygodniu od poniedziałku do piątku Msze św. wieczorne będą w kościele parafialnym o godz. 15.30, a po Mszy odwiedziny duszpasterskie, natomiast w sobotę Msza św. wieczorna o godzinie 18.00, a rozpoczęcie kolędy od godz. 10.00.
  3. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy we wtorek św. Antoniego, a w sobotę św. Agnieszkę dziewicę i męczennicę.
  4. W sobotę przeżywamy Dzień Babci, a w niedzielę Dzień Dziadka. Już dzisiaj wszystkim seniorom dziadkom składam serdeczne, życzenia: zdrowia i Błogosławieństwa Bożego.
  5. W przyszła niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.00 poświęcę świece dzieciom I-szo komunijnych, a po Mszy spotkanie z rodzicami i dziećmi w kościele parafialnym. Obecność obowiązkowa.
  6. Dziękuję bardzo serdecznie p. Annie Szupryt – Szopińskiej za przygotowanie wspólnego śpiewania kolęd w kościele św. Marii Magdaleny w minioną niedzielę oraz za pozyskane środki ze sprzedaży płyt z kolędami na cele remontowe. Serdecznie Bóg zapłać.
  7. Biuro Pielgrzymkowo – Turystyczne ARCUS z Bydgoszczy organizuje w październiku pielgrzymkę do Libanu do św. Szarbela, na której będę sprawował duchową opiekę, gdyby ktoś był zainteresowany, to w zakrystii można uzyskać bliższych informacji.
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła parafialnego naszym Parafiankom. Dziękuję również za sprzątanie kościoła Św. Marii Magdaleny Rodzinie Kaźmierczak i proszę o sprzątanie z tydzień Rodzinę Krasińskich, dziękuję również za sprzątanie kościoła w Kozielcu Rodzinie Ożóg i proszę o sprzątanie jeszcze raz za tydzień. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej parafii, szczególnie w ubiegłą niedzielę na cele remontowe. Wszystkim za wszelkie dobro składam serdeczne Bóg zapłać.
  9. Dziękuję za bardzo życzliwe i gościnne przyjmowanie mnie w swoich domach w czasie odwiedzin duszpasterskich oraz za wszelkie ofiary składane na cele remontowe w naszej parafii.

Bartosz Wojtaszek
proboszcz