II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA 11.04.2021

 

  1. Przeżywamy dzisiaj II Niedzielę nazywaną Niedzielą Miłosierdzia. Przy wyjściu z kościoła w kruchcie można złożyć ofiarę na Dzieła Miłosierdzia. Przed sumą o godz. 11.45 odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  2. W środę Nowenna do MBNP, w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy, a w związku z obowiązującym limitem osób w kościele zapraszam również do uczestnictwa w Mszy św. w ciągu tygodnia.
  3. W środę przeżywać będziemy również Święto Chrztu Polski.
  4. Dziękuję Pani Barbarze Michalik oraz pracownikom Vitroflory za udekorowanie figury Matki Bożej Fatimskiej stojącej przed kościołem.
  5. Dziękuję za składane ofiary, szczególnie dzisiaj w II niedzielę miesiąca na cele inwestycyjne oraz za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Dziękuję za sprzątanie kościoła oraz wszelką pomoc na plebanii i kościele. (intencje)

Ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz