I Niedziela Wielkiego Postu 21.02.2021

  1. Dzisiejsza I niedziela Wielkiego Postu. W tym czasie jesteśmy zaproszeni do uświadomienia sobie Miłości Boga do człowieka, który umiera na krzyżu dla naszego zbawienia.
  2. Przez cały okres Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwa wielkopostne do kościoła parafialnego: Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.30, oraz Gorzkie Żale w niedzielę przed Mszy św. o godz. 11.30.
  3. W środę Nowenna do MBNP po wieczornej Mszy św.
  4. Od przyszłej niedzieli rozpoczniemy Rekolekcje Parafialne dla Dorosłych, które poprowadzi ks. Robert Szczepański. Podczas każdej Mszy św. niedzielnej kazanie rekolekcyjne, a w kolejne dni od poniedziałku do środy włącznie Msza św. z nauką rekolekcyjną o godz. 18.00. Szczegóły rekolekcji podam w przyszła niedzielę.
  5. Na prośbę Dyrekcji SP w Kozielcu informuję: od 1 marca w Szkole Podstawowej w Kozielcu rozpoczyna się rekrutacja dzieci do Punktu Przedszkolnego, Oddziału Przedszkolnego (zerówki) oraz pierwszej klasy.  Dyrektor szkoły wraz z gronem pedagogicznym.
  6. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej parafii i budowę plebanii oraz ofiary złożone na tacę w środę popielcową w kwocie 640zł, które przekazałem na hospicjum oraz ofiary składane z racji przedłużenia ważności grobów po 20 latach. Bóg zapłać. W przyszła 2 niedzielę wielkiego postu będą zbierane ofiary do puszki na cele misyjne. Dziękuję za przygotowanie dekoracji wielkopostnej oraz za wykonaną pracę przy budowie nowej plebanii. Dziękuje za sprzątanie i odśnieżanie przy kościele parafialnym oraz za każdą życzliwość. (intencje)

 

Ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz