Zaproszenie na kolędowanie – wspólne śpiewanie kolęd do zabytkowego kościoła św. Marii Magdaleny we Włókach

Z wielką radością  zapraszamy  dnia 7.01.2023 roku o godzinie 16:00 na  kolędowe spotkanie  do Włók. Tradycyjnie spotykamy się  w najstarszym drewnianym kościele  w naszym regionie – pochodzącym z 1699 roku pod wezwaniem św. Marii Magdaleny.

W tym roku część artystyczną uświetni Chór Kameralny Bydgoskiej Akademii Muzycznej, a następnie wszyscy uczestnicy spotkanie będą mieli okazję  osobiście zaśpiewać, wpisując się w wieloletnią tradycję naszych spotkań!

Elementem naszych spotkań jest także zbiórka funduszy na prace remontowe i zabezpieczające ten unikalny obiekt.

Po spotkaniu w kościele zapraszamy wszystkich do Vitroflory.
Tutaj będzie możliwość rozgrzania się gorącym rosołem Basi Michalik, Grzańcem Franka Daronia i słodkościami Adama I Małgosi Sowa.

Zapewne będzie także trochę niespodzianek!

Zapraszamy wszystkich dotychczasowych bywalców naszych spotkań i oczywiście nowych gości!

Do zobaczenia w sobotę 7 stycznia 2023 roku we Włókach i Trzęsaczu!