XXXII Niedziela Zwykła 08.11.2020

  1. Dzisiaj przeżywamy XXXII niedzielę zwykłą. Zgodnie z decyzją Władz Państwowych od soboty 6 listopada w naszym kościele może być 25 osób.
  2. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek święto Rocznicę Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, we wtorek Leona Wielkiego papieża i doktora kościoła, w środę Św. Marcina biskupa, w czwartek Św. Jozafata biskupa i męczennika, w piątek Świętych Pierwszych Męczenników Polski
  3. W środę przeżywamy Narodowe Święto Niepodległości. Pamiętajmy w tym dniu o szczególnej modlitwie za naszą Ojczyznę. Msza św. w naszej parafii w intencji Ojczyzny o godz. 12.00. W tym dniu nie będzie już Mszy św. o godz. 17.00
  4. Dziękuję za sprzątanie kościoła parafialnego i za złożone ofiary, szczególnie dzisiaj na składkę inwestycyjną oraz z tej okazji na konto parafialne. Dziękuję za ofiary składane za przedłużenia ważności grobów. Dziękuję za wszelką pracę wykonaną w minionym tygodniu, szczególnie Panu Markowi Krzewickiemu i Panu Grzegorzowi Hyjek za założenie podbitki w nowej plebanii. Dziękuję wszystkim Parafianom, którzy zamontowali nowe ogrodzenie cmentarza w Kozielcu. (intencje)

Ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz