XXX Niedziela Zwykła 23.10.2022

  1. Dzisiejsza XXX Niedziela Zwykła jest niedzielą misyjną i w sposób szczególny ogarniemy naszą modlitwą wszystkie osoby duchowne i świeckie pracujące na misjach, gdzie głoszą Ewangelię Chrystusa. Po Mszach św. zbiórka do puszki na Działa Misyjne.
  2. W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy: w piątek święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
  3. W tym tygodniu w naszej parafii od poniedziałku do środy Mszy św. nie będzie. W tych dniach w razie potrzeby kapłana do chorego lub pogrzebu proszę kontaktować się za kapłanami, którzy zastępują Proboszcza.
  4. Od czwartku można przynosić wymienianki roczne oraz wymiennianki jednorazowe, które będziemy odprawiali od 3 do 5 listopada przed Mszą św. wieczorną o godz. 16.30.
  5. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Przypominam o prolongacie grobów na kolejne 20 lat. Dziękuję wszystkim, którzy dbają o swoje grobu i porządek na naszych cmentarzach oraz starają się ograniczać śmieci z racji wysokich opłat za ich wywóz. Msze św. w naszej parafii 1 listopada będą: o godz. 8.00 w kościele parafialnym, szczególnie dla tych, którzy wyjeżdżają na inne cmentarze; o godz. 9.30 w Kozielcu z procesją na cmentarzu oraz o godz. 12.00 w kościele Św. Marii Magdaleny z procesją na cmentarzu. Natomiast w Dzień Zaduszny Msze św. o godz. 15.00 w Kozielcu i 17.00 w kościele Św. Marii Magdaleny.
  6. Dziękuję wszystkim Parafiankom za posprzątanie kościoła parafialnego w tym tygodniu, za sprzątanie kościoła Św. Marii Magdaleny Paniu Grażynie Hyjek i proszę o sprzątanie w tym tygodniu Rodzinę Sudoł; dziękuję również za sprzątanie kościoła w Kozielcu Rodzinie Ożóg i proszę o sprzątanie jeszcze raz za tydzień. Dziękuję za kwiaty do naszych kościołów i składane ofiary na potrzeby naszej parafii, oraz wszystkim za każdą pomoc i życzliwość w czasie nieobecności Proboszcz. Serdeczne Bóg zapłać.

ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz