XXV Niedziela Zwykła 24.09.2023

  1. Dzisiaj XXV niedziela zwykła.
  2. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy we wtorek Św. Kosmy i Damiana, w środę Św. Wincentego a Paulo, w czwartek św. Wacława, w piątek Św. Archaniołów, a w sobotę Św. Hieronima.
  3. W tym tygodni od poniedziałku do piątku nie będę obecny w parafii z racji głoszonych rekolekcji. W razie potrzeby kapłana do chorego lub pogrzebu proszę kontaktować się z O. Sławomirem z Chełmszczonki (Tel. 608 114 951), ks. Andrzejem Poterackim z Kotomierza (Tel. 52 381 92 63) lub kapłanami z sąsiednich parafii.
  4. W tym tygodniu od poniedziałku do piątku Mszy św. nie będzie. Natomiast Msza św. w sobotę o godz. 16.00 i 17.00 w kościele parafialnym.
  5. W przyszła niedziele podczas Mszy św. o godz. 12.00 poświęcimy Różańce dzieciom komunijnym. Bardzo proszę rodziców, którzy jeszcze nie oddali deklaracji, aby to uczynili po Mszy św. Również w przyszła niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 będzie spotkanie dla wszystkich kandydatów, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowanie. Serdecznie zapraszam uczniów kl. VII i VIII oraz starszą młodzież lub dorosłych.
  6. Centrum Edukacyjno-Formacyjne Diecezji Bydgoskiej zaprasza do podjęcia formacji w Szkole Biblijnej. Spotkanie w cyklu rocznym raz w miesiącu odbywać się będą w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 18.00 w budynku seminarium przy ul. Grodziej w Bydgoszczy.
  7. Dziękuję za składane ofiary na składkę i konto parafii, szczególnie za ofiary na cele remontowe. Dziękuję za sprzątnie kościoła parafialnego naszym Parafiankom. Dziękuję za sprzątanie kościoła św. Marii Magdaleny Rodzinie Michalik i proszę o sprzątanie za tydzień Rodzinę Widurskich. Dziękuję również za sprzątanie kościoła w Kozielcu Rodzinie Widurskich i proszę o sprzątanie jeszcze raz za tydzień. Za wszelką życzliwość i pomoc składam serdeczne podziękowania. (intencje)                                                                   

Bartosz Wojtaszek
proboszcz