XXIX Niedziela Zwykła 17.10.2021

  1. Dzisiaj XXIX Niedziela zwykła.
  2. W liturgii w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Łukasza, w środę św. Jana Kantego, a w piątek św. Jana Pawła II.
  3. Serdecznie zapraszam kandydatów do bierzmowanie na Msze św. wieczorną w środę na godz. 18.00, a po Mszy spotkanie w salce parafialnej. Proszę zabrać, kto jeszcze nie oddał formularz zgłoszeniowy.
  4. Serdecznie zapraszam na modlitwę różańcową codziennie po Mszy św. wieczornej o godz. 17.30. W sposób szczególny w każdą środę i piątek zapraszam dzieci komunijne i kandydatów do bierzmowania.
  5. Proszę przynosić wymienianki roczne do zakrystii. Karteczki są wyłożone przy wyjściu z kościoła.
  6. W przyszła niedzielę przeżywać będziemy Dzień Misyjny. Po Mszach św. zbiórka do puszki na cele misyjne. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy do puszki na Dzieło Nowego Tysiąclecia 430zł, ofiary przekazałem na w/w cel.
  7. Pragnę poinformować, że Pani Czesława Bizoń została wyróżniona przez naszą diecezję z wieloletnią posługę w kościele św. Marii Magdaleny we Włókach. W niedzielę 24 października podczas Mszy św. o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. w Jej intencji oraz wręczone wyróżnienie. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  8. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej parafii, szczególnie za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na składkę inwestycyjną. Dziękuję za sprzątanie kościoła parafialnego Paniom: Angelice i Barbarze, Państwu Lewandowskim za sprzątanie kościoła Św. Marii Magdaleny, a na przyszły tydzień proszę o sprzątanie Państwo Brzozowskich; dziękuję za sprzątanie kościoła w Kozielcu Państwu Dobrowolskim i proszę o sprzątanie przez dwa tygodnie Panią Zytę Baran. Dziękuję za kwiaty do ołtarza.
  9. Życzę wiele radości i miłego tygodnia. (intencje)

Bartosz Wojtaszek
proboszcz