XXIV Niedziela Zwykła 15.09.2019

1. Przeżywamy dzisiaj XXIV niedziela zwykła. Przypominam o dostarczeniu do końca września deklaracji dzieci, które w roku 2020 przystąpią do I-szej komunii św. w naszej parafii.
  2. Do końca września można jeszcze zapisywać się na 4-dniową pielgrzymkę na południe Polski w dniach 21-24 październik. Serdecznie zapraszam.
  3. W środę przypada wspomnienie Św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży. Serdecznie zapraszam młodzież i wszystkich Parafian do wspólnej modlitwy podczas Mszy św. o godz. 17.00. Potrzeba nam modlić się za młode pokolenie, aby wyrosło na dobrych ludzi. Tego dnia też odpust w parafii Strzelce Górne.
  4. Zapraszam w środę na Nowennę do MBNP i w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  5. W sobotę próba scholii dziecięco – młodzieżowej o godz. 10.00.
  6. Powoli kończymy remont w kościele w Kozielcu. Jeszcze w tym tygodniu wtorkowa Msza św. w kościele Św. Marii Magdaleny. W następny poniedziałek Pani Konserwator ustali kolory wnętrza kościoła. Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomagają w remoncie, za wniesienie ławek, posprzątanie kościoła oraz dwóm rodzinom, które na cele remontowe złożyły ofiary w wysokości 1000zł każda. Serdeczne Bóg zapłać.
  7. Dziękuję wszystkim Parafianom i Dobrodziejom za składane ofiary, szczególnie w ubiegłą niedzielę na składkę inwestycyjną zebraliśmy 2306zł. Jest to najwyższa składka remontowa od czasu kiedy jestem tutaj Proboszczem. Serdeczne Bóg zapłać. Dziękuję za kwiaty i sprzątanie kościołów. Za ofiary składane indywidualnie w zakrystii i na konto parafii. Wszystkim za wszelką pomoc bardzo dziękuję. (intencje)