XXIII Niedziela Zwykła 10.09.2023

  1. Dzisiaj XXIII niedziela zwykła. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12.00 dziękować będziemy z za tegoroczne zbiory i modlić się za wszystkich pracujących na roli, jako dziękczynienie za ich trud i poświęcenie. Swoją modlitwą ogarniemy wszystkich żyjących i zmarłych. Po Mszy św. spotkanie przy stole, na które serdecznie zapraszam.
  2. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy w środę Św. Jana Chryzostoma, w czwartek Święto Podwyższenia Krzyża Św. i w naszej parafii Msze św. o godz. 17.00 i 18.00, w piątek NMP Bolesnej.
  3. W związku z pracami konserwatorskimi Msze św. w tygodniu w poniedziałek, środa, czwartek i piątek w kościele Św. Marii Magdaleny, we wtorek w Kozielcu, a sobotę w kościele parafialnym.
  4. Spotkanie dla dzieci kl. III komunijnych i ich Rodziców odbędzie się w przyszłą niedzielę 17 września po Mszy św. o godz. 12.00 w kościele parafialnym
  5. W środę przypada 13-sty dzień w miesiącach objawień MB w Fatimie. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo fatimskie na godz. 20.00 przy figurze Matki Bożej przed kościołem parafialnym.
  6. Dziękuję za składane ofiary na składkę i konto parafii, szczególnie dzisiaj na składkę inwestycyjną na cele remontowe. Dziękuję również z wszystkie ofiary złożone na cele organizacji tegorocznych dożynek. Dziękuję wszystkim Paniom zarówno z naszej parafii, jak i z poza za tak liczą obecność i sprzątanie kościoła parafialnego oraz umycie okien na dzisiejsze uroczystości dożynkowe. Serdecznie zapraszam do pomocy w sprzątaniu, jak co tydzień w piątek na godz. 18.00. Dziękuję za sprzątanie kościoła św. Marii Magdaleny p. Grażynie Hyjek i proszę o sprzątanie za tydzień Parafian mieszkających w bloku w Trzęsaczu. Dziękuję również za sprzątanie kościoła w Kozielcu Rodzinie Siekierkowskich i proszę o sprzątanie jeszcze raz za tydzień. Dziękuję za kwiaty do naszych kościołów, każdą życzliwość i pomoc, szczególnie przy przygotowaniach dożynkowych, o których powiem więcej w przyszła niedzielę. (intencje)

ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz