XXI Niedziela Zwykła 27.08.2023

  1. Dzisiaj XXI niedziela zwykła.
  2. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy w poniedziałek św. Augustyna, we wtorek Męczeństwo Św. Jana Chrzciciela.
  3. W związku z pracami konserwatorskimi Msze św. w tygodniu w poniedziałek, środa, czwartek, piątek w kościele Św. Marii Magdaleny, we wtorek w Kozielcu, a w sobotę w kościele parafialnym.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Chorych z komunią św. odwiedzę od godz. 8.00, a okazja do spowiedzi od godz. 16.30 w kościele Św. Marii Magdaleny. W pierwszą sobotę miesiąca Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 9.00 w kościele w Kozielcu.
  5. Dziękuję za przynoszenie przyborów szkolnych, które z początkiem roku przekażemy dzieciom z Topolna. Zbiórka trwa do przyszłej niedzieli włącznie.
  6. Przyszła niedziela to ostatnia niedziela tegorocznych wakacji. Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci, młodzież oraz nauczycieli i rodziców na Msze św. w niedzielę na godz. 12.00 podczas, której będziemy dziękowali za miniony czas wakacji oraz prosili o Błogosławieństwo na kolejny rok szkolny. Podczas Mszy św. poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.
  7. Dziękuję za składane ofiary na składkę i konto parafii. Dziękuję za sprzątanie kościoła parafialnego p. Angelice Fac i p. Barbarze Marciniak oraz za kwiaty do ołtarza. Dziękuję za sprzątanie kościoła św. Marii Magdaleny Rodzinie Sudoł i proszę o sprzątanie za tydzień Rodzinę Małgorzatę i Tadeusza Hyjek. Dziękuję również za sprzątanie kościoła w Kozielcu p. Elżbiecie Michałek i proszę o sprzątanie jeszcze raz za tydzień. Dziękuję za kwiaty do naszych kościołów, każdą życzliwość i pomoc. Na ostatni tydzień tegorocznych wakacji wszystkim życzę wiele radości. (intencje)

ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz