XXI Niedziela zwykła 22.08.2021

1. Dzisiaj XXI Niedziela zwykła. Dziś po każdej Mszy św. Odnawiamy Akt Poświęcenia Świata Niepokalanemu Sercu Maryi.

2. W liturgii w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek Św. Różę z Limy, we wtorek Św. Bartłomieja, w czwartek Uroczystość NMP Częstochowskiej, w piątek Św. Moniki, a w sobotę Św. Augustyna.

3. Przyszła niedziela jest ostatnią niedzielą tegorocznych wakacji. Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci na Msze św. na godz. 12.00, podczas której dziękować będziemy za czas wakacji oraz modlić się o szczęśliwy nowy rok szkolny i katechetyczny. W czasie Mszy św. poświęcenie tornistrów oraz przyborów szkolnych.

4. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej parafii na tacę oraz indywidualnie i na konto parafii oraz za ofiary wpłacane za przedłużenie ważności grobów na naszych cmentarza. Dziękuję naszej Parafiance z Kozielca oraz jednej Rodzinie z Trzeciewca za przekazanie po 500zł na podbitkę i orynnowanie kościoła parafialnego. Dziękuję za sprzątanie kościoła parafialnego oraz kwiaty do naszych kościołów. Państwu Fac za sprzątanie kościoła Św. Marii Magdaleny, a na przyszły tydzień proszę o sprzątanie Państwo Kaźmierczak. Dziękuję również za sprzątanie przez dwa tygodnie kościoła w Kozielcu Państwu Bigaj i proszę na następne dwie niedzielę o sprzątanie Państwo Siekierkowskich.

5. Wszystkim życzę miłej niedzieli oraz całego tygodnia. (intencje)

ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz