XV Niedziela Zwykła 12.07.2020

  1. Dzisiaj XV Niedziela zwykła. Liturgia zaprasza nas, abyśmy w naszym życiu przynosili dobre owoce. Serdecznie zapraszam dzisiaj na godz. 20.00 na nabożeństwo fatimskie i dziękuję Pani Barbarze Michalik i pracownikom Vitroflory za posadzenie kwiatów przy figurze Matki Bożej Fatimskiej.
  2. Informuję, że w tym tygodniu od poniedziałku do piątku nie będą obecny w parafii. W przypadku pogrzebu lub potrzeby kapłana bardzo proszę kontaktować się z ks. Proboszcze ze Strzelec Górnych. W naszej parafii nie będzie Mszy św. w poniedziałek, wtorek i środę, natomiast w czwartek i piątek Msze św. o godz. 17.00 odprawi ks. Maciej Andrzejewski.
  3. W tym tygodniu w czwartek wspominamy NMP z Góry Karmel, a sobotę św. Szymona z Lipnicy.
  4. Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej prowadzi studia magisterskie, podyplomowe nadające kwalifikacje do nauczania religii. Rekrutacja trwa do 16 września. Bliższe informacje znajdziemy na plakacie w gablocie ogłoszeń oraz na stronie internetowej Instytutu.
  5. Przeżywamy wakacje i urlopy. Pamiętajmy, aby w tym czasie uczestniczyć w niedzielnej Eucharystii.
  6. Dziękuję za składany ofiary na składkę, szczególnie dzisiaj podczas składki inwestycyjnej. Dziękuję za ofiary składane na konto parafialne na cele budowlane oraz za ofiary złożone z racji przedłużenia ważności grobów po 20-stu latach. Panu Edwardowi z Trzęsacza dziękuję za zamontowanie nowych zamków do kościoła. Dziękuję za sprzątanie kościoła, koszenie trawy oraz kwiaty do naszego kościoła i wszelką pomoc. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim życzę miłej niedziele o dobrej pogody. (intencje)

 

Ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz