XV Niedziela Zwykła 11.07.2021

  1. Dzisiaj XV Niedziela zwykła. Jezus posyła swoich Apostołów do głoszenia Ewangelii. My również jesteśmy wezwani do dawania świadectwa w naszym codziennym życiu.
  2. W liturgii w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek Św. Brunona, biskupa i męczennika; w czwartek św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła; a w piątek NMP z Góry Karmel.
  3. We wtorek 13 lipca serdecznie zapraszam na Nabożeństwo Fatimskie na godz. 20.00 przy figurze przed kościołem parafialnym.
  4. W przyszłą niedzielę na Msze św. o godz. 12.00 do wspólnej modlitwy zapraszam wszystkich motocyklistów. Natomiast po Mszy św. poświęcenie motocykli i wspólne spotkanie przy stole. Serdecznie zapraszam.
  5. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej parafii, szczególnie dzisiaj na składkę inwestycyjną oraz za ofiary składane na konto parafii. Dziękuje za sprzątanie kościoła parafialnego, Państwu Widurskim za sprzątanie kościoła Św. Marii Magdaleny, natomiast na przyszły tydzień proszę o sprzątanie Państwo Weyna. Dziękuję p. Agnieszce Widurskiej za przygotowanie plakatów na nabożeństwo fatimskie i tegoroczne dożynki, które w naszej parafii planujemy 5 września. Wszystkim życzę miłego tygodnia. (intencje)

ks. Bartosz Wojtaszek
proboszcz